Ana Sayfa / Ürünlerimiz / MUKAVVA KÖŞEBENT

MUKAVVA KÖŞEBENT

Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan, özellikle nakliye ve depolama işlemleri söz konusu olduğunda daha verimli bir ortam ve iş gücü sağlayan karton köşebent seçenekleri, palet üzerinde taşınacak kolilerin, dağılmadan, yırtılıp patlamadan muntazam bir şekilde kaldırılıp indirilerek istenilen ortam ve koşullarda muhafazasına olanak sağlar.
İsminden de anlaşılacağı üzere nakliye ve stok için kullanılan karton kolilerin köşelerkosebent_02ine yerleştirilen bu sayede daha dayanıklı ve yüksek mukavemet gücüne sahip olmasını sağlayan köşebent çeşitleri, üst üste koyulan kolilerin birbirini ezmeden alandan tasarrufu elde edilmesinde etkili rol oynar.
Özfındık Kutu Ambalaj olarak ürettiğimiz tüm ürünler gibi doğaya zarar vermeyen ve tamamen geri dönüşüme kazandırılabilir yapısı ile çevreci bir ürün olan köşebentler, günümüzün en vazgeçilmez ambalaj seçeneklerini oluşturan karton kutu ve kolilerin daha yüksek standart ve koşullarda kullanımına olanak sağlar. Evden eve nakliyat, beyaz eşya, elektronik tüketim malları, gıda sektörü ve daha pek çok alanda kullanılan ve olmaması durumunda eksikliği yoğun derecede hissedilen bu ürünler, hem verimli bir nakliye hem de düzgün stoklamaya imkan tanıyan gücü ile alandan ve nakliye, depo masrafından büyük tasarruf sağlar.

Kilitli Köşebent

Özfındık Kutu Olarak üretimimiz olan kilitli köşebent hakkında; Puzzle şeklinde birbirinin içine geçen kilit sistemi ile kolay uygulanabilme olanağı sağlar.
Başta beyaz eşya sektörü ve elektronik sektörü olmak üzere, nakliye ve stok sırasında 2 yada 3 ürünü veya paleti üst üste koymak isteyen tüm sektörler tarafından kullanılır.

 

Karton Köşebent Ebadlarımız ve Çeşitlerimiz

KARTON İSKELE KÖŞEBENT

Palet dayanıklılığını arttırır; yükleme, nakliye ve stok sırasında ambalajlanmış ürünlerin ezilerek ve dağılarak zarar görmesini engeller.
Köşebentler, dikey köşeleri, yatay köşeleri ve üst köşeleri korur. Dikey taşıma direncini arttırır.
Nakliye ve stok esnasında, 2 yada 3 paleti üst üste koyma imkanı vererek, yerden tasarruf sağlar.
Oluklu mukavva kutu dikey direncini arttırarak; kutuların dağılmasını, ürünlerin zarar görmesini engeller.
Çemberleme sırasında ürünlerin ve ürün ambalajlarının zarar görmesini engeller.

Ayrıca İnceleyin

SEPERATÖRLÜ KUTU KOLİ

Seperatörlü kutu ürünümüz hakkında; Seperatörlü kolinin standart koliden tek farkı içine konulacak malzemeyi krılmalara ve ...