Ana Sayfa / Evden eve nakliye / Kayseri Evden Eve Nakliyenin Kolayı
kayseri evden eve nakliye

Kayseri Evden Eve Nakliyenin Kolayı

Yeni Evinize Taşındıktan Sonrası

Yeni evinize taşındınız, tebrikler!

Doğru bir evden eve taşıma firması seçtiniz ve yeni evinize taşındınız. Sıra geldi kutuları açmaya ve yeniden yerleştirmeye. Son olarak da eski evden sökülen eşyalarınızı (çamaşır, bulaşık makinesi vs) yeniden montaj edilmesi kurulması işlemi.

Bu zor sürecin yarısı bitti ve ikinci tura devam ediyoruz. Nakliye ekipleri eşyalarınızı boşalttıktan ve kutular açıldıktan sonra, bunları tam olarak nasıl ambalajından çıkaracağınızı ve organize edeceğinizi öğrenmenin zamanı geldi! Bunun yorucu bir süreç olabileceğini biliyoruz. Ama şu da var ki unutmayın: İstanbul, Fatih Sultan Mehmet tarafından bir günde fetih ermişti. Eşyalarınızın tamamını %100 yerleştirmeniz, günler, haftalar ve aylar alabilir. Ancak ilk olarak yapmanız gerekenler basit ve hızlı olarak yerleştirmek gerekir. Her şeyi detaylıca düzgün temiz ve titiz şekilde yerleştirmek kendi kendine bırakılması gereken bir süreç.

Taşındıktan sonra öncelik vermenize ve organize etmenize yardımcı olması için, yeni evinizdeki ilk haftaya güzel başlamanız için birkaç ipucu ekledik. İyi şanslar!

Yazının devamı kaynak link: Tıklayın.  http://istanbulteknikevdeneve.com/yeni-evinize-tasindiktan-sonrasi/