Ana Sayfa / Evden eve nakliye / İstanbul Şehrinde Evden Eve Nakliye
Bu yazımızda size İstanbul ilçelerinde evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadan bahsedeceğiz.  Yaklaşık 1980 yıllarından bu güne hizmet veren firma, ilk yıllarda sadece İstanbul il sınırları içerisinde ilçelerinde faaliyet gösteriyor iken bu gün nerede ise tüm Türkiye genelinde hizmet verdiğini biliyoruz.

İstanbul Şehrinde Evden Eve Nakliye

Bu yazımızda size İstanbul ilçelerinde evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadan bahsedeceğiz.

Yaklaşık 1980 yıllarından bu güne hizmet veren firma, ilk yıllarda sadece İstanbul il sınırları içerisinde ilçelerinde faaliyet gösteriyor iken bu gün nerede ise tüm Türkiye genelinde hizmet verdiğini biliyoruz.

Ancak malum ülkemizin en çok nüfusuna sahip ve en gözde olarak bilinen muhteşem İstanbul. Tabi bu durum dolayısı ile de büyük bir ticaret cazibe merkezi haline getiriyor. Nüfusu ile neredeyse her ilçesi Türkiye deki bir il nüfusuna tekabül ediyor.

Hizmet ticareti, bir malın alınıp satılması şekli değildir. Bu yüzden sektörde firma araştırması yapmak doğru firmayı seçmek ve karar vermek oldukça zordur. Sektörde bir çok hizmet türü gibi evden eve nakliye hizmeti de bunlardan biridir.

Bu arada şu detayı açıklamadan geçmeyeyim. Normal nakliye şirketleri ile evden eve nakliye firmaları birbirinden farklıdır. Normal bir nakliye şirketi; kaba yük taşırlar, ambalaj, paketleme, yükleme ve indirme gibi hizmetler vermezler. Onların görevi sadece önceden araçlarına yüklenmiş herhangi bir yükü bir yerden bir yere taşırlar. Örneğin; İstanbul‘ dan Kayseri‘ ye tuğla taşınması hizmetidir.

Evden eve nakliye hizmeti ise, taşınacakların paketlenmesi, araca yüklenmesi ve yeniden boşaltılması hizmeti veren şirketlerdir. Hatta öyle ki, evden eve nakliyede taşınacakların eski yerinden sökülmesi, yeni yerine tekrar kurulması ve hasar tazmini gibi olası sorunlara karşın sigortalı taşımacılık hizmetleri sunarlar.

En nihayetinde konuya geri dönecek olur isek, evden eve hizmeti ihtiyaçlarınız için biz referans firmalarımızdan TEKNİK EVDEN EVE NAKLİYE firmasını öneriyoruz. Güvenilir bir hizmet için firma ile iletişim kurun.

Firmanın hizmet verdiği İstanbul ilçeleri aşağıdadır:

 1. Etiler
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağcılar
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler
 18. Esenyurt
 19. Eyüp
 20. Fatih
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy
 24. Kâğıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece
 27. Maltepe
 28. Pendik
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye
 38. Üsküdar
 39. Zeytinburnu