Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZFINDIK KUTU AMBALAJ HAKKINDA

ozfindik-kutu-koli-amalaj-logo

Firmamız anadolunun ticaret cazibe merkezi Kayseri’de ambalaj sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile üretim faaliyetleri göstermektedir.

Bireysel ve Kurumsal olarak aldığı kutu koli ve bir çok ambalaj ürünleri siparişleri ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ülke genelinde ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız bölgede sektöründe ilk firma olmanın haklı gururu içindedir.

                    Firmamız gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, yarım asırlık sahip olduğu fabrika üretim kültürü ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Firmamız insan kaynakları hedefi, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

VİZYONMİSYON

VİZYONUMUZ

“Çözüm ortağı ” odaklı faaliyet gösteren ve sürekli büyüyen, lider ambalaj şirketi konumuna ulaşabilmek, Tedarik ettiğimiz ürünlerinde tüm aşamalarda arkasında olmak, Yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik ilkesi doğrultusunda, iş ortağımızın ilk tercihi olmak, Sektöre değer katan bir firma konumuna gelmek, Hedef pazarda büyümek için gelişmeleri takip etmek ve süreklilik yaratmak, İş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla uzun süreli ve sürdürülebilir ilişkileri kuvvetlendirmek. Sadece Türkiye de değil Avrupa’yı da kapsayan geniş bir coğrafyada her zaman ilk tercih edilen firma olmak, Devletimizin yasalarına koşulsuz uyarak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, iş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılayan, Hukuki, bilimsel ve etik ticari temellerine dayanan, Tecrübeli personeli ile “kaliteli üretim” ilkesinden taviz vermeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Çalışan Politikamız:ÇALIŞANLARIMIZ
Özfındık Kutu çalışanları, hizmetleri ve değerleri ile bir bütündür. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir. TNT İnşaat çalışanları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak iyileştirmek için odaklanırken, sürdürülebilirlik uygulamaları ile bugün ve gelecek için çalışıyorlar. Firmamız içerisinde sürdürülebilirliğin tüm çalışanlar için öncelikli düşünce biçimi haline gelmesi için çabalar teşvik ediliyor ve hem iş hayatında hem de özel hayatta kişisel sorumluluk fırsatları geliştiriliyor.

Yenilikçilik:
Hedefimiz üstlendiğimiz projelerimizde, teslimat sonrası hizmetlerde ve süreçlerde size ve müşterilerinize katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri sizlere sunmak. Yani amacımız arkasında durabildiğimiz işletmeye mümkün çalışmalarımız sektördeki öne çıkan yeniliğimizdir.

OZFINDIK KUTU AMBALAJ YENİLİKÇİ AR-GE ÇÖZOMLER

Takım Ekip Çalışmamız:
Profesyonel is alayişini am3_ekibimizatör bir ruhla harmanlayan tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere kalite ve hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtmak adına sürekli koordinasyon ve yardımlaşma halinde olup sorunların çözümlerinde daha hızlı hareket etmeyi hedeflemektedir. Tüm çalışmalarımız ayrı ayrı birim koordinasyonu ile planlıyor ve başarılı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

 

Sosyal Sorumluluk:

özfındık çevre dostu kutu öretim

Büyük ölçekli firmalarda “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” literatüre yeni girmiş bir kavram olmasına rağmen firmamız kurulduğu günden itibaren “Sağ elin verdiğini sol elin görmeyecek” hadisi çizgisinde sosyal yardım faaliyetlerini yapmıştır ve var olduğu sürece de sürdürecektir. Çünkü biz inanıyoruz ki;

 

“Ekmeğini paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir.”[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/1″][vc_wp_posts show_date=”” title=”Örnek Hizmetlerimiz” number=”5″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]